تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس در کرج

یک کارت گرافیک پیشرفته متشکل از یک برد مدار چاپی، حافظه و یک پردازنده اختصاصی است. طراحی پردازنده موجود در کارت گرافیک با هدف انجام محاسبات مورد نیاز  گرافیکی، صورت پذیرفته است. غالب پردازنده‌های کارت گرافیک دارای دستورات اختصاصی بوده که به کمک آن‌ها می‌توان عملیات گرافیک را انجام داد. کارت گرافیک‌ را با نام‌های متفاوت دیگری نیز می‌شناسند که برخی از آن‌ها عبارتند از: کارت ویدئو، برد ویدئو، برد نمایش ویدیوئی، برد گرافیک، آداپتور گرافیک و آداپتور ویدئو.

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

مهندسین نمایندگی ایسوس در کرج با سابقه و فوق تخصص ما در بخش کلینیک فوق تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ASUS با داشتن تجهیزات و دانش به روز و دراختیار داشتن نقشه و قطعات فابریک براساس اصول عیب یابی و رفع ایراد کارخانه سازنده کلیه خدمات تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ASUS را ارائه می دهد. نمایندگی ایسوس در کرج تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ASUS مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرات تخصصی کارت گرافیک ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیرات کارت گرافیک ایسوس ASUS در تمامی زمینه ها را ارائه می دهد.

تعمیرات کارت گرافیک ایسوس
تعمیرات کارت گرافیک ایسوس

بررسی ایرادات کارت گرافیک ار قبیل :

1- مادربرد بوق سلامت میزند و بر روی دیباگر کد 25 یا 24 یا 26 یا 2A داریم. ولی بر روی مانیتور تصویر نمی دهد.

2- مادربرد بوت نمیشود و در زمان تست کارت گرافیک ری استارت میشود.

3- مادربرد بوت میشود و بر روی دیباگر کد 25 , 24 , 26 , 2A داریم و مادربرد یک بوق ممتد و دو بوق کوتاه میزند که به معنای شناخته نشدن کارت گرافیک است.

4- مادربرد بوت میشود و بر روی دیباگر یکی از کد های 25 , 24 , 26 , 2A  داریم و مادربرد تک بوق میزند ولی بر روی مانیتور تصویر بهم ریخته است یا شطرنجی است.

5- درایور کارت گرافیک نصب نمیشود

6- در هنگام بازی سیستم هنگ میکند یا ریستارت میشود

7- ویندوز نصب نمیشود

8- لود ویندوز بیش از حد معمول طول میکشد

9- مادربرد اصلا روشن نمیشود.

10- ارور صفحه مرگ

11 – برسی مشکل فن