تعمیرات مادربرد ایسوس در کرج

بسیاری از دارندگان کامپیتور و لپ تاپ های ایسوس دارای مشکلات مادربرد هستند که به طور کلی تعمیر بسیاری از آنها آسان است. با این حال ، نمایندگی ایسوس در کرج بهترین روش ها را برای تشخیص و انجام موفقیت آمیز تعمیرات مادربرد کامپیتور و لپ تاپ می دانند.

ما متخصص تعمیرات کامپیتور و مادربرد لپ تاپ هستیم. علاوه بر این ، ما به مشتریان خود تعمیرات فوق العاده کمتری ارائه می دهیم. دلیل این امر این است که ما در زمینه بهبود عملکرد مادربرد تخصصی در زمینه تشخیص و تعمیر قطعات معیوب در کامپیتور و  لپ تاپ asus شما داریم.

تعمیرات مادربرد ایسوس

تعمیرات مادربرد ایسوس
تعمیرات مادربرد ایسوس

 

بسیاری از اوقات ، دارندگان کامپیتور و لپ تاپ ایسوس به اندازه کافی از مشکلات رایانه خود مطلع نیستند ، اما در عوض به آنها گفته می شود که جایگزینی مادربرد تنها روش قابل قبول است. این عمل به ندرت حتی ضروری است. وقت ارزشمند خود را با بی لیاقتی تلف نکنید. ما برای تشخیص و تعمیر مشکلات مادربرد کامپیتور و لپ تاپ ایسوس به آنچه نیاز داریم ، هستیم. ما اطمینان زیادی داریم که تیم واجد شرایط ما قادر به انجام تمام تعمیرات مادربرد لپ تاپ Advent هستند و شما را در کمترین زمان به کار خود برگردانیم.

 

از جمله نکاتی که مادربرد دچار مشکل می شود:

خسارت تصادفی – نشت مایعات یک مشکل رایج است که در صورت عدم رسیدگی سریع به آن می تواند باعث آسیب خوردگی مادربرد شود. انداختن لپ تاپ همچنین می تواند به مدارها و اتصالات مادربرد داخل آن آسیب برساند.
گرد و غبار – تجمع گرد و غبار در داخل کامپیتور و لپ تاپ ایسوس همچنین می تواند منجر به خوردگی و آسیب فیزیکی مادربرد شود. مهم است که کامپیتور و لپ تاپ ایسوس خود را بصورت حرفه ای سالانه سرویس و تمیز کنید تا از مشکلات پرهزینه تعمیر مادربرد جلوگیری کنید.
مشكلات POWER JACK – در صورت وارد آمدن فشار بيش از حد در هنگام اتصال به برق و يا قطع شدن جريان از سوي برق ، جك پاور مي تواند به راحتي خراب شود. جك خرابي ايسوس باعث قطع برق متناوب ، شارژ نشدن باتري به طور صحيح و حتي عدم شارژ دستگاه مي شود. ما می توانیم جک قدرت خراب ایسوس شما را به سرعت و با کمترین هزینه تعویض کنیم.
گرمازدگی بیش از حد – تراشه های گرافیکی با کارایی بالا مستعد گرم شدن بیش از حد هستند که به مرور می تواند اتصال به مادربرد کامپیتور و لپ تاپ ایسوس شما را قطع کند. ما می توانیم با لحیم کاری تراشه گرافیکی شما بر روی مادربرد این مشکل را برطرف کنیم.