تعمیرات انواع مانیتور ایسوس در کرج

کاربران کلیه مانیتورهای ایسوس می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه، به مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس در کرج مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور Asus در کرج به دلیل آنالیز و تعداد بی شماری از مدلهای این دستگاه، بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در دستگاه های شما  هستند.

my-asus.ir
my-asus.ir

تعمیر مانیتور ایسوس در کرج در این مرکز محدود به مدل و اندازه خاصی نیست و تمامی مدلهای این دستگاه از جمله مانیتورهای ال سی دی، مانیتورهای ال ای دی و… را شامل می‌گردد. کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور ایسوس در کرج تی وی مانیتور ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نمایند. (خدمات سرویس های ارائه شده در این مرکز شامل گارانتی است).

اگر نمایشگر LCD کار شما متوقف شده است ، یا یکی از علائم زیر را نشان می دهد ، برای برخی از خازن های جدید کاندیداست

– صفحه سوسو زدن

– تصویر صفحه بعد از چند ثانیه ناپدید می شود

– صفحه کم نور

– شروع کند

– LED روشن باشد ، اما هیچ تصویری وجود ندارد

– رنگها و یا خطوط غیرمعمول

علت اصلی خرابی مانیتور LCD توسط خازن های معیوب ایجاد می شود. می توانید خازن ها را در مانیتور LCD خود بررسی کنید و در واقع بد بودن آنها را ببینید.

خازن های جدید مجموعه ای از مشکلات در نمایشگرهای LCD را برطرف می کنند.

این کیت تعویض خازن مانیتور LCD Asus شامل 10 خازن مورد نیاز برای تعویض خازن های صفحه منبع تغذیه داخل مانیتور LCD Asus است.

ما فقط از خازن های با کیفیت بالا که توسط Panasonic و Nichicon تولید می شوند ، در کیت های خود استفاده می کنیم.